Robert Ratajczak

adwokat

Adwokat specjalizujący się w zagadnieniach własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem praw autorskich oraz międzynarodowej ochrony własności intelektualnej.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Blog Forum Gdańsk 2012

Robert Ratajczak17 września 20124 komentarze

Witaj,

Dzisiaj chciałbym Ciebie zaprosić na Blog Forum Gdańsk 2012 który odbędzie się w dniach 13-14 października 2012 roku w (tak już pewnie zgadłeś 🙂 ) Gdańsku.

Nie dość, że mam zaszczyt uczestniczyć w tym zdarzeniu to dodatkowo zostałem poproszony o wystąpienie w charakterze prelegenta. Materiał z mojego wystąpienia zostanie udostępniony na blogu.

Zapraszam zatem i do zobaczenia 🙂

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Rafal Chmielewski Wrzesień 18, 2012 o 01:31

Gratulacje Panie Robercie! 🙂

Rafał

Odpowiedz

Robert Ratajczak Wrzesień 18, 2012 o 09:03

Dziękuję 🙂

Odpowiedz

Beata Marek | cyberlaw.pl Wrzesień 18, 2012 o 19:52

Super 🙂 A w jakiej formie udostępnisz relację ? Ja zdecydowałam się na video mojej prelekcji odnośnie cloud computing. Hmm też się skusisz na video ? Byłoby ciekawie 🙂
Pozdrawiam,
Beata 🙂

Odpowiedz

Robert Ratajczak Wrzesień 19, 2012 o 16:34

Witam,
Forma prezentacji niech zostanie niespodzianką 🙂
pozdrawiam.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Ratajczak Mańkowski Adwokaci Radcowie Prawni Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Ratajczak Mańkowski Adwokaci Radcowie Prawni z siedzibą w Poznaniu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@rm-law.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: