Robert Ratajczak

adwokat

Adwokat specjalizujący się w zagadnieniach własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem praw autorskich oraz międzynarodowej ochrony własności intelektualnej.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Megaupload ver. 2 ?

Robert Ratajczak20 stycznia 2013Komentarze (0)

Dziś przeglądając internet zauważyłem informację, która szczerze mówiąc zbytnio mnie nie zdziwiła.

Z pewnością kojarzysz nijakiego Kim Dotcom’a, twórcę serwisu Megaupload.

Niedawno minął rok od zamknięcia tej strony.

Wykorzystując chwilę wolności oraz uzyskanie z powrotem prawa dostępu do internetu Kim otworzył nową stronę, ogłaszając wszem i wobec, że jest to większa, lepsza etc wersja poprzedniej.

Polecam artykuł umieszczony dziś na Gazeta.pl

W najbliższej przyszłości z pewnością nie odmówię sobie prawa przejrzenia regulaminu nowego tworu Kima, zaś swoimi uwagami podzielę się z Tobą na blogu.

Grafika autorstwa ?K

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Ratajczak Mańkowski Adwokaci Radcowie Prawni Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Ratajczak Mańkowski Adwokaci Radcowie Prawni z siedzibą w Poznaniu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@rm-law.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: