Robert Ratajczak

adwokat

Adwokat specjalizujący się w zagadnieniach własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem praw autorskich oraz międzynarodowej ochrony własności intelektualnej.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Otwarcie :)

Robert Ratajczak04 czerwca 20124 komentarze

3-2-1 Start !

Witam Ciebie serdecznie na moim blogu.

Mam nadzieję, że będzie to miejsce w którym znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania, miejsce w którym można swobodnie dyskutować i do którego warto wracać. Chciałbym Byś pamiętał, że Ty również masz wpływ na kształt tego bloga.

Dlaczego taka tematyka?

Po części wyjaśniłem to już w zakładce 'o blogu’. Uważam prawo autorskie za fascynującą dziedzinę prawa, zmieniającą się na przestrzeni 300-letniej historii jej istnienia. Powstanie i rozwój internetu oraz związanych z tym nowych form komunikacji i dostępu do szeroko pojętej informacji stawia przed ta dziedziną nowe wyzwania ale również stwarza zagrożenia dla całej rzeszy nieświadomych 'użytkowników’ globalnej wioski w której obecnie żyjemy.

Jestem pewny, że z moją pomocą prawo autorskie nie będzie skrywało przed Tobą żadnych tajemnic 🙂

Błażej Sarzalski | Rejestracja spółki z o.o. 11 czerwca, 2012 o 14:25

Robert, jesteś chyba pierwszym adwokatem w WEB.lex i jednym z nielicznych blogujących adwokatów w ogóle – tym bardziej życzę powodzenia i z ciekawością będę śledził 🙂

Robert Ratajczak 11 czerwca, 2012 o 15:35

Witam na moim blogu, i dziękuję za życzenia 🙂
To wciąż dla mnie nowość, choć muszę przyznać że wciąga…

Dominik Jędrzejko 12 lipca, 2012 o 09:31

Robert, gratuluję zaangażowania, z przyjemnością będę śledził Twoje wpisy. Jak na razie dynamiką przyrostu treści jednoosobowo dystansujesz cały Zespół DZP z IP LAW BLOG i tak trzymać.

Robert Ratajczak 12 lipca, 2012 o 10:10

Dominik,

dziękuję za komplement i zapraszam do odwiedzania i komentowania bloga 🙂

Następny wpis: